This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Edycja - Relacje Administratorów i 5 graczy.
10-29-2014, 01:40 AM
Nowa Edycja - Relacje Administratorów i 5 graczy.
Serwer został wreszcie odlagowany tymi lagami przez ten spawn i mapę. Teraz się to ładnie poprawiło. Mogę grać na tym serwerze 2 godziny a nie 15 minut tak jak to było poprzednio.
Moja Relacja : Serwer był przeriabiany od podstaw. Widzę, że aktywność graczy poszerzyła swoją kulturę. Jesteśmy dobrze nastawieni i nowe pluginy dodają aktywność banów i innych matołków Smile
Wreszcie są nowe ceny rang. SVIP nie kosztuje już tych 100000$ tylko 50000$ tak jak wcześniej vip. VIP nie kosztuje 50000$ tylko 10000$. Mam nadzieję że gracze będą dawały pieniążki minecraftowe. A wpłyną je na aktywność kolejnych matołków. Odbanowanie przez kolegę kosztuje 4800$, więc jesteśmy znowu dobrze nastawieni
Serwer jest teraz dobrze dopracowany. Jest dosłownie każdy szczegół. Ale brakuje mi tego oxa Big Grin Zawsze na nim wygrywałem. Mam nadzieję że ten event powróci.
Odpowiedź do poprzedniej relacji :
Event wróci w nowym wydaniu i z nowymi pytaniami w, których napewno się pogubicie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS